Tere kõigile!

Minu nimi
on Alina

Olen pühendunud sellele, et Teie pidupäev kulgeks suurepäraselt!
Tere kõigile!

Minu nimi on Alina

Olen pühendunud sellele, et Teie pidupäev kulgeks suurepäraselt!

Alati ainult positiivne tuju

Oskus hoida kõike kontrolli all isegi siis, kui mõni asi ei lähe plaanipäraselt ning võime tunda publiku meeleolu – just need omadused aitavad mul teha Teie sündmusest unikaalse ja unustamatu elamuse.
Igal üritusel annan endast parima. Olen kindel, et ainult nii saab ja peab oma tööd tegema. Kerge ja mõnusa õhkkonna loomine, kus iga külaline tunneks ennast ümbritsetuna tähelepanu ja hoolitsusega – see ongi minu armastatud töö tähtsaim osa.

Teen Teie päeva helgemaks

Olen veendunud, et iga sündmus – olgu pulmad, lõpupidu või sünnipäev – on äärmiselt tähtis iga inimese elus. Ja mina annan endast kõik, et see päev jääks Teile elu lõpuni meelde!

#Positiivne #SiiradEmotsioonid #Peojuht #Tallinn #Sündmus #Päike
 #Naudihetke
#Armastanloomi #Tants #Muusika #dreamevents #eluonlill


Klientide tagasiside

“Alina, ma tänan Sind professionaalse abi eest uue kontori avamispeol. Nii lihtne oli sinuga koostööd teha! Teadsid aidata nii muusika kui ka show osas. PS! Mitte ainilt minu arvamus! 😉 Teinekordki!”

Natalja 

 

“Suur tänu Alina Zahharovale suurepärase noorte disko eest. Saime õhtujuhilt palju energiat ja positiivse laengu. Kindlasti pöördume uuesti Teie poole!”

Valentina 

 

Soovime väljendada sügavat tänu suurepäraste pulmade eest. Meie ja kõik külalised olid väga rõõmsad! Täname, et jagasite meiega meie emotsioone ja aitasite meil selle päeva unustamatuks muuta! “

Andrei ja Kristina

Kas olete valmis tegema oma erilise päeva unustamatuks?
Kirjutage! Ma vastan teie küsimustele ühe päeva jooksul! 🙂

Sotsiaalvõrgustikud

 

Мы в соц. сетях