Tere kõigile!

Minu nimi
on Alina

minu jaoks on vägatähtis, et teie sündmus mööduks suurepäraselt!
Tere kõigile!

Minu nimi on Alina

Minu jaoks on väga tähtis, et teie sündmus mööduks suurepäraselt!

Alati ainult positiivne tuju

Oskus hoida kõike kontrolli all isegi siis, kui midagi ei lähe plaanipäraselt, ning võime tunda publiku tuju– kõik need omadused aitavad mul teha teie sündmust unikaalseks ja unustamatuks.
Igal sündmusel annan ma endast kõik 120%. Olen kindel, et ainult nii saab ja peab tegelema oma alaga. Kerge ja mõnusa õhkkonna loomine, kus iga külaline tunneks ennast ümbritsetuna tähelepanu ja hoolitsusega – see ongi minu armastatud töö tähtsaim osa.

Tee teie päev heledamaks

Ma olen veendunud, et iga sündmus, nii pulmad, lõpupidu kui kasünnipäev, on äärmiselttähtis eluetapp iga inimese elus. Ja mina annan endast kõik, et see päev jääks teile elu lõpuni meelde!

#Positiivne #SiiradEmotsioonid #Peojuht #Tallinn #Sündmus #Päike
 #Naudihetke
#Armastanloomi #Tants #Muusika #dreamevents #eluonlill


Kliendi ülevaated

“Alina, ma tänan Sind professionaalse abi eest uue kontori avamispeol. Nii lihtne oli sinuga koostööd teha! Teadsid aidata nii muusika kui ka show osas. PS! Mitte ainilt minu arvamus! 😉 Teinekordki!”

Natalja 

 

“Большое спасибо Алине Захаровой за отлично проведённую молодёжную дискотеку. От ведущей получили море энергии и заряда позитива. Обязательно обратимся вновь!”

Valentina 

 

“Хотим выразить огромную благодарность за прекрасное проведение свадьбы. Мы и все гости остались в полном восторге! Спасибо, что смогли разделить наши эмоции. Вы помогли нам сделать этот день незабываемым!” Andrei & Kristina

Kas olete valmis tegema oma erilise päeva unustamatuks?
Kirjutage! Ma vastan teie küsimustele ühe päeva jooksul! 🙂

Sotsiaalsed võrgustikud

Мы в соц. сетях